כל הדרך עד למלונות במצפה רמון: כל הטיפים לנסיעה ארוכה

אם אתם יוצאים לחופשה בבית מלון במצפה רמון ובא לכם שהנסיעה תעבור בשלום, אתם צריכים לקרוא את המאמר הבא. רגע לפני שעולים על הרכב, קבלו את כל הטיפים לנסיעה ארוכה.

הגדירו הפסקות יזומות

ישיבה רצופה יותר מ-20 דקות עלולה להוביל לכאבי גב, ולאחר 50 דקות אתם עלולים להתחיל לחוות עייפות מצטברת. אז כמובן שאם תעצרו כל חצי שעה לא תגיעו לשום מקום, אבל בטיול של 3-4 שעות צריך לדאוג לקחת לפחות שתי הפסקות. אגב, לחצו כאן על מנת להתרשם מבתי המלון שיש במצפה רמון ובחרו את זה שמתאים לכם במיוחד.

ארגנו משחקים לילדים

רוב ההורים מאמינים בשימוש בטלפון או בטאבלט שלהם כדי לבדר את ילדיהם אפילו בנסיעות ארוכות. אי אפשר להתעלם מהיתרונות של מכשירים אלקטרוניים כאלה, אבל היעילות שלהם מוגבלת יותר ממה שנהוג להאמין. במקום זאת, כדאי להביא גם משחקים שהילדים יכולים לשחק בהם בזמן הנסיעה.

בדקו את הרכב לפני היציאה

האמת היא שלטיפים הכי חשובים בנסיעות ארוכות אין שום קשר לנהיגה עצמה – זה לגבי מה שעשית בעבר. כאן, רצוי לבדוק היטב את השמן והמים, לנפח את הצמיגים ולא לשכוח לבדוק את המגבים. אם תבדקו היטב את הרכב שלכם, תוכלו ללכת בראש שקט.

הכינו רשימת שירים

קבעו את סדר רשימת השירים כך שכל צליל וכל משאלה יישמעו. קבעו מראש מה תשמעו ומתי, כל ילד רוצה לשמוע את השיר שלו, ולפעמים אנחנו ההורים רוצים לשמוע את אותו השיר שוב ושוב (שוב ושוב). אנחנו המבוגרים רוצים את המוזיקה שלנו. קביעת סדר השירים מבעוד מועד יכולה לפתור בעיה זו.

הביאו כרית לתמיכה בצוואר

כיום בחנויות טיולים ניתן למצוא כריות צוואר במגוון חומרים. חלקם עשויים מגומי והרחבה, חלקם עשויים מספוג רך. את חלקם ניתן לקפל ולעצב לפי הצורך, בעוד שאחרים מגיעים בצורה אחת. שימוש בכרית תמיכה לצוואר, במיוחד בעת נהיגה לפרקי זמן ארוכים, יכול למנוע מאמץ יתר וכאבים אפשריים באזור זה.

 

 

סעו עם בגדים נוחים וקלים

אם אתם מתכננים לנסוע לזמן ארוך, נא ללבוש בגדים נוחים וקלים לטיול. הימנעו מסקיני ג'ינס או מכנסיים מבדים קשים, העלולים לשפשף ולגרום לגירוד, ולבש בגדים רפויים שנוחים על גופך. נעלו נעליים קלות ונוחות ובמידת האפשר שמור איתך נעלי בית שתוכל לנעול בדרכים.

אל תשכחו לשתות מים

חשוב לשתות מים ולספק לגוף את כמות הנוזלים הדרושה לו, אך חשוב לשלוט בצריכת המים כדי להימנע מנסיעות תכופות בשירותים. יש הסעות עם שירותים ברכב, ואין. בדקו מראש והתכוננו בהתאם.

עשו מתיחות

מתחו את הגוף מדי פעם, סובבו את כפות הרגליים בתנועות סיבוביות, מאריכים את הגב ומזיזים את הצוואר מצד לצד. חשוב למתוח את הגב ולהניע את הגוף מדי פעם, במיוחד בנסיעות ארוכות ומתמשכות.

הטו את הכיסא אחורה

אם תבחרו להזמין חברת הסעות לטיול עם מספר רב של כלי רכב (כולל רכבים לנוסעים), תוכלו ליהנות מנוחות רבה לאורך כל הנסיעה. אך יחד עם זאת, למעבר בטוח, כדאי להישען מעט את הכיסא לאחור, במקום לשבת עם הרגליים בזווית של 90 מעלות. ברכבי הסעות רבים זה אפשרי, ויש גם רכבים עם מושבים שנמצאים כמעט במצב מאוזן, בדומה למיטה.

לסיכום,

אם אתם נוסעים למלון במצפה רמון ובא לכם להעביר את הנסיעה בנעימים, אנחנו ממליצים לכם ליישם את הטיפים שהצגנו במאמר זה, הם יסייעו לכם לעבור את הנסיעה הארוכה בשלום.

מאמרים אחרונים

רותם סלע בראיון של גיא פינס

נגישות