תוכנה לניהול העסק תסיע את סוכנות הרכב שלכם הישר אל ההצלחה!

סוכנות רכב מהווה עסק דינאמי, עם צורך לנהל עובדים רבים, אינטראקציה מול לקוחות, תהליכי עבודה שונים, מידע רב ועוד. אתגר לא קטן! איך אתם עושים זאת? סביר להניח, שיש לכם לשם כך לא מעט עזרים. האם הם עובדים יחד היטב? טוב מספיק או שאתם חשים שדרוש שיפור? למעשה, ייתכן שאתם אפילו לא מודעים, לתרומה שעשוי לספק לכם פתרון אותו מייד נציג. קוראים לזה iCount.

 

ניהול כולל וקל 

מחשוב נמצא כיום במרכז העסק המודרני, באשר הוא. אפילו אם מדובר בעצמאי שעובד לבד, הוא ישתמש במחשב אישי, בסמארטפון ואולי אפילו במסוף סליקה נייד. סוכנות רכב על אחת כמה וכמה, חייבת להיעזר במחשוב ולעשות זאת היטב. אך עסקים רבים פותרים את אתגרי הניהול שלהם, באמצעות איסוף הדרגתי של תוכנות. משהו שייתן מענה לצורך X, עוד תוכנה שתטפל בנושא Y, שרות ענן שיפתור אתגר חדש שפתאום צץ לו וכן הלאה. ישנה גישה אחרת, שונה מהותית וגם יעילה יותר – לעבוד במערכת מרכזית אחת. באמצעות מערכת כזאת ניתן לקבל במקום אחד, מענה לכל מה שדרוש לכם. זה בדיוק מה שמציעה חברת אייקאונט (iCount). זו היא מערכת לניהול עסק, אשר כוללת כלים שימושיים רבים.

 

מה המערכת מציעה?

מערכת ניהול העסק של iCount כוללת יכולות רבות, בהן בולטות בין השאר היכולות הבאות:

 • CRM – ניהול קשרי לקוחות (Customer Relationship Management), כולל שמירת מידע על לקוחות, ספקים וגורמים נוספים, חיבור למרכזיות, תיעודים, מעקב על משימות מול לקוחות וחיובים מולם, ניהול יומן אוטומטי, תיעוד שיחות ויומנים.
 • הנהלת חשבונות – טיפול מרוכז ויעיל, בנושא החשוב מאוד של הנהלת החשבונות בסוכנות הרכב.
 • ניהול הוראות קבע – פישוט הגבייה מלקוחות קבועים, באמצעות הוראות קבע.
 • ניהול מלאי – ניהול מסודר ונוח, של כל פרטי המלאי שלכם.
 • שעון נוכחות – יכולת לנהל נוכחות עובדים בצורה מרכזית ומתקדמת.
 • ניהול תשלום לספקים – לפשט את התשלומים לספקים ולהבטיח ששום דבר לא נופל בין הכיסאות מבחינה זו.
 • ניהול תזרים מזומנים אוטומטי – iCount מסייעת לכם בניהול הכספי, כולל בנקודה הרגישה של תזרים מזומנים.

כאמור, התכונות במערכת רבות ויש גם ניהול פרויקטים, סליקת אשראי, ניהול צ'קים, ניהול הוצאות עוד.

 

התועלות לשירותכם

עד כאן פירטנו נקודות ספציפיות לגבי פעולת המערכת. אך חשוב להבין את התועלות שלה במבט על, מאחר שזה לא רק עניין של שיפור פעילות כזו או אחרת. בעזרת iCount, אתם מקבלים:

 • יעילות ומהירות – התייעלות רוחבית בעסק, באופן שמשפר מגוון תהליכי עבודה. זאת, בין השאר תודות לאינטגרטיביות של רכיבי המערכת השונים. הם עובדים מראש ביחד והיטב.
 • תמונת מצב עדכנית – כל המידע החשוב שלכם יהיה מרוכז במקום אחד, באופן שיקל עליכם להתעמק בו. בין אם תצטרכו דו"ח לגבי נושא נקודתי או תרצו מבט רחב על המתרחש בעסק – הכול זמין ובנוחות.
 • קבלת החלטות משופרת – תודות לגישה הנוחה הזו למידע, קל יותר לנהל את העסק. באופן מיוחד, הדבר תורם לקבלת החלטות, מאחר שיש לכם את המידע המדויק, הברור והעדכני ביותר.
 • ראש שקט – ענייני המנהלה הרבים שבהם iCount מטפלת היטב, יקלו עליכם בניהול השוטף של העסק. תקבלו ראש שקט לגבי היבטים חשובים אלה, אך גם תתפנו בצורה כזו, לעסוק בדברים אחרים. אתם תחסכו משאבי זמן, כסף וכוח אדם, אותם תוכלו להפנות עכשיו לאפיקים כגון צמיחת העסק, ניסוי יוזמות חדשות, שימור לקוחות, השגת לקוחות חדשים ועוד.

 

לסיכום

נהלו את סוכנות הרכב שלכם באופן האופטימאלי, באמצעות המערכת המתקדמת של iCount. זו הדרך, לנהל סוכנות רכב בצורה הטובה ביותר.

מאמרים אחרונים

רותם סלע בראיון של גיא פינס

נגישות